«« powrót

Zapraszamy serdecznie do Ośrodka Wczasowego "Trzy Korony" w Krościenku, położonego w malowniczej dolinie rzeki Dunajec.

Krościenko to najbardziej urokliwe miasteczko spośród wielu malowniczych miejscowości Pienińskiego Parku Narodowego. Zachwyca niepowtarzalnym, swoistym mikroklimatem, słynie z leczniczych źródeł wód mineralnych a unikatowe walory krajoznawcze sprzyjają wielu formom turystyki i wypoczynku.
Naszych gości zapraszamy do skorzystania z możliwości poznania okolicy podczas Spływu Dunajcem, niepowtarzalnej atrakcji tego regionu. Zapraszamy także do zamku w Czorsztynie i  Niedzicy oraz na szlak najwyższego szczytu Pienin Właściwych - Trzy Korony. W sezonie narciarskim zapraszamy miłośników białego szaleństwa na wyciągi narciarskie w pobliskiej okolicy tj. do Szczawnicy, Kluszkowców i Niedzicy.

Do dyspozycji naszych gości pozostawiamy: 70 miejsc w pokojach z pełnym węzłem sanitarnym, telewizorem (podwyższony standard), 170 miejsc w pokojach klasy turystycznej z umywalkami (sanitariaty na korytarzach), możliwość korzystania z bezprzewodowego internetu, klimatyzowana salę konferencyjną, jadalnię i kawiarnię

Dodatkowo: obsługujemy narady, sympozja, szkolenia, akceptujemy zwierzęta domowe, honorujemy karty kredytoweKontakt
www, e-mail
Lokalizacja na mapie

Ośrodek Wczasowy "TRZY KORONY"
Ul. Źródlana 3
34-450 Krościenko

 

               

© PIENINY Szczawnica Zdrój
realizacja projektu: Verakom
zdjęcia: J.Waruś