«« powrót

Zapraszamy Państwa do skorzystania z oferty Stadniny Koni "Rajd', położonej w Jaworkach koło Szczawnicy.
Stadnina usytuowana jest na pograniczu Beskidu Sądeckiego i Małych Pienin w pobliżu malowniczych rezerwatów Homole i Bala Woda. Stadnina oferuje spacery, wycieczki i rajdy po górach na odpowiednio przygotowanych szlakach konnych w towarzystwie wykwalifikowanych przodowników Górskiej Turystyki Jeździeckiej.

Dla osób nie posiadających wystarczających zdolności jeździeckich pozwalających na wyjazd w góry oferujemy naukę jazdy na ujeżdżalni.

Dzieci zapraszamy na przejażdżki na kucach felińskich. SK Rajd jest ośrodkiem afiliowanym przy PTTK Komisji Jeździeckiej, w którym można zdobywać odznaki Górskiej Turystyki Jeździeckiej (popularną, brązową, srebrną i złotą) oraz uczestniczyć w kursie dla Przodowników GTJ, a następnie odbyć staż przodownicki. Konie posiadają licencję turystycznego konia górskiego.

Zimą organizujemy kuligi do Rezerwatu Biała Woda połączone z ogniskami, pieczeniem barana i zabawą przy muzyce góralskiej. Stadnina oferuje pensjonat dla koni zarówno na stałe, jak i na okres wakacji lub rajdu.Kontakt
www, e-mail
Lokalizacja na mapie
Stadnina Koni "RAJD" sp. z o.o.
Jaworki 17D
34-460 Szczawnica

 

         
© PIENINY Szczawnica Zdrój
realizacja projektu: Verakom
zdjęcia: J.Waruś